V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5557

[Lithografie] Bogenschütze

Lovis Corinth (1858-1925)
Berlin
F. Gurlitt
1914
Bogenschütze (Boogschutter)
Lithografie op papier.
Limited edition van 25, dit is nummer 11.
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Provenance: Dr. Walter Loose (German art historian)
Afbeelding 18 x 23 cm.
Blad 40 x 49 cm.
Richtprijs: € 250 - € 500