V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5510

[Lithografie] Et partout, un tel

Marius Bauer (1867-1932)
Et partout, un tel
Lithografie.
Gemonogrammeerd in potlood rechtsonder.
Titel in potlood rechtsonder.
Afmetingen 41 x 33 cm.
Richtprijs: € 15 - € 30