Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4144

[Engravings] Sint Hiëronymus biddend in de wildernis

Rembrandt Harmenszoon van Rijn (1606-1669)
1635
Sint Hiëronymus biddend in de wildernis.
Met de leeuw achter hem.
Ets, tweede staat van drie, waarschijnlijk een druk van de erven Basan, ca. 1810.
The New Hollstein 183.
Afbeelding 8 x 11,2 cm.
Blad 11x 15 cm.
Heel goed.
Richtprijs: € 1000 - € 2000