V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5508

[Kunst] 15 Metalldrucke

Holger Runge (1925)
1981
Gedecoreerd gepreegd linnen.
Limited edition 12/40.
Elke prent gesigneerd, gedateerd en genummerd.
Richtprijs: € 70 - € 140