Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5701-5800 Affiches

Kavel #: 5745

[Affiches] ’Haven’

Dick Elffers
Eigen uitgave
1963
In de druk gesigneerde litho.
Afmetingen 55 x 42 cm
Conditie A-.
Richtprijs: € 30 - € 60