Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4201-4400 Cartografie
.... [4261] [4262] [4263] [4264] [4265] [4266]

Kavel #: 4264

[Cartografie] Smith’s Classical Atlas containing Distinct Maps of the Countries described in Ancient History both Sacred and Profane

London
C. Smith
1809
Groot folio.
Gebonden, halfleer, gemarmerde platten.
Binding nogal sleets, rug beschadigd, lichte waterschade aan de linkerbovenhoek zonder de platen aan te tasten, interieur goed.
Eerste druk van deze Atlas.
Handgekleurde kaarten.
Richtprijs: € 120 - € 240