Kavel #: 5628

[Mixed Media] Abstracte Compositie

Siep van den Berg (1913-1998)
1986
Abstracte compositie.
Zwart en rode stift en geel papier op papier.
Gesigneerd in potlood.
Ingelijst 43 x 33 cm.
Uitstekend.
Richtprijs: € 50 - € 100