V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5564

[Houtsnedes] Melancholie

Karl Rössing (1897 - 1987)
Gesigneerd KR 35 in de plaat en K. Rössing 35 rechtsonder in potlood.
Afbeelding 18 x 26 cm.
Ingelijst 31 x 43 cm.
Richtprijs: € 15 - € 30