Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4094

[Gravures] Vinum Novum

N / W.H.
ca. 1900
Charmante kleine ets van een Romeins landschapje.
Ingelijst 31 x 25 cm.
Richtprijs: € 10 - € 20