Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4092

[Gravures] Jongen met Veulen

Renee Sintenis (1888-1965)
Berlin
1953
Jongen met veulen.
Droge naald ets.
Gesigneerd in potlood.
Afbeelding 17 x 22 cm.
Ingelijst 28 x 34 cm.
Richtprijs: € 100 - € 200