Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4088

[Lithografie] Spaziergänger

Heinrich Zille (1858-1928)
Berlin
1906
Spaziergänger.
Typische Zille Litho met daarop een man en een vrouw op straat.
Een enkel licht roestvlekje.
Gesigneerd in de plaat en gestempelsigneerd.
Ingelijst 24,5 x 30 cm.
Richtprijs: € 100 - € 200