Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 4001-4200 Antieke Prenten

Kavel #: 4087

[Lithografie] Dieren [Totaal 32]

32 gravures van dieren.
Uit:
G. Schubert - Naturgeschichte des Tierreichs (Schreiber, Eßlingen, 1886)
Prachtige kleurenplaten van diverse dieren.
Alle ca. 42 x 34 cm.
Richtprijs: € 30 - € 60