Kavel #: 5580

[Lithography] Landscape with Guava in Spain

Aat Veldhoen (1934)
1963
Spaans landschap met Guave.
Lithografie.
Gelimiteerde oplage 13/15.
Gesigneerd in potlood.
Achter passe-partout 60 x 50 cm.
Wat schade.
Richtprijs: € 40 - € 80