Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5008

[Geschiedenis, Topografie] Édifices de Rome Moderne ou Receuil des Palais, Maisons, Églises, Couvents et autres monuments

P. Letarouilly
Bruxelles
Bruylant-Christophe et Compagnie
1866
Zeldzame editie van dit belangrijke boek.
Gebonden, half kalfsleer, vergulde titel op rug.
Leer wat sleets, interieur goed.
Richtprijs: € 100 - € 200