Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5004

[Geschiedenis, Topografie] De Oorlog in Zuid-Afrika bewerkt naar officiële telegrammen en particuliere brieven

N.J. Boon
1900
Gebonden, verguld gepreegd linnen, verguld gepreegde titel op rug.
Binding wat sleets.
Richtprijs: € 30 - € 60