Veiling 41|03-04-2018 Boek, Kunst, Curiosa, Design / 5001-5500 Boeken - Antieke en zeldzame boeken

Kavel #: 5003

[Religie] Generale Kerckelycke Historie

Caesar Baronius
Antwerpen
Ian Cnobbaert
1623
Groot folio, 19e eeuwse binding, gebonden, halfperkament, gespikkelde platten.
Binding beschadigd, titelpagina professioneel gerestaureerd.
Verder goed.
Richtprijs: € 80 - € 160