Kavel #: 5093

[Manuscripten] Album Amicorum

Ds. Bronno Fredericus Jansonius (1808-1882)
Het album amicorum van Ds. Bronno Fredericus Jansonius (1808-1882) die trouwde met Rachel Cannegieter (1812-1900)
Rood verguld gepreegd papieren cassette, het album zelf met eenvoudige papieren omslag.
Omslag en cassette wat beschadigd.
Bevat 28 dubbele blaadjes, gevuld met door vrienden gedichten geschreven in bruine inkt, soms versierd.
Bevat een charmante tekening van een hond met het woord Getrouwheid.
Richtprijs: € 30 - € 60