V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 4501-4700 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4605

[Decoratie] Schilderij, Schotel en Pot

Pot: Grijs aardewerk met blauw glazuur
Schilderij: Dorpsgezicht, wellicht Italië, olie op doek, gesigneerd.
Schotel: tin, versierd, gemerkt op de rug.
Richtprijs: € 15 - € 30