V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 4501-4700 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4591

[Decoratie] Tegels [Totaal 9]

Poceleyne Fles tegel met daarop het Muiderslot, gerepareerd, tekst op de achterkant: With the compliments of Nederlandsche Handel-Maatschappij Amsterdam. Delft. 13th century castle near Amsterdam, 14 x 20 cm.
Incomplete/gebroken tegel: een man met een wandelstok.
Incomplete/gebroken tegel: vaas met bloemen.
Beschadigde 18e eeuwse tegel: engel met pijp.
Bijbeltegel, blauw-wit, in een houten lijst.
Set van 4 bijbeltegels, mangaan, in een houten lijst.
Richtprijs: € 20 - € 40