V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1527

[Catalogi] Rijksmuseum [Totaal 10]

1885-1936
Abraham Bredius - Catalogus van het Rijks-Museum van Schilderijen (Tj. van Holkema, Amsterdam, 1886) Vooromslag los, binding wat los.
Jan Veth - In het Rijksmuseum door Jan Veth met twee brieven van Jozef Israëls (Scheltema en Holkema, Amsterdam, 1894) Binding rafelig en los.
Tentoonstelling van Oude Kunst (VHOK / Rijksmuseum, Amsterdam, 1929)
Tentoonstelling Oude Kunst uit het bezit van den internationalen handel (VHOK / Rijksmuseum, Amsterdam, 1936)
Tentoonstelling het Hollandsche Interieur in de XVIIIe eeuw (Rijksmuseum, Amsterdam, 1931)
Tentoonstelling van aanwinsten 1940-1946 (Rijksmuseum, Amsterdam, 1946) omslag wat roestvlekkig.
W.J. Steenhoff - Nederlandsche Schilderkunst in het Rijksmuseum Eerste deel (Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam, ca. 1930)
W.J. Steenhoff - Nederlandsche Schilderkunst in het Rijksmuseum Tweede deel (Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam, ca. 1930)
W.J. Steenhoff - Nederlandsche Schilderkunst in het Rijksmuseum Eerste deel Illustraties (Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam, ca. 1930)
W.J. Steenhoff - Nederlandsche Schilderkunst in het Rijksmuseum Tweede deel Illustraties (Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam, ca. 1930)
Richtprijs: € 30 - € 60