Kavel #: 5039

[Geschiedenis] Nederlandsche Oudheden van de vroegste tijden tot op Karel den Groote met de Carte Archeologique de la Neerlande

Dr. W. Pleyte
Leiden
Brill
1877-1885
Portfolio, zwart linnen, verguld gepreegde titel op voorplat, touwtjes.
Bevat meerdere afleveringen, elk met een tekstgedeelte gevolgd door lithografische afbeeldingen:
XVI: Batavia, Gelderland II, Zuid Holland I, Zeeland, 110 paginas tekst gevolgd door een set van 15 platen.
West Friesland: 28 paginas tekst, followed by a set of 10 platen.
Gelderland: 96 paginas tekst, gevolgd door een set van 25 platen.
Overijsel: 32 paginas tekst, gevolgd door een set van 15 platen.
Drente: 96 paginas tekst, gevolgd door een set van 80 platen.
Friesland: 178 paginas tekst, gevolgd door een set van 53 platen.
Bevat tevens:
Carte Archeologique de la Neerlande / Oudheidkundige Kaart van Nederland (Brill, Leiden, 1877)
Kleurenlithografie.
De kaart is verdeeld in 20 secties.
Zeer licht roestvlekkig aan de achterzijde.
Zeer zeldzaam.
Richtprijs: € 200 - € 400