Kavel #: 5038

[Geschiedenis] Algemeen huishoudelijk-, natuur-, zedekundig- en konst-woordenboek [Totaal 7]

M. Noel Chomel / J.A. de Chalmot
Leyden / Leeuwarden
Joh. Le Mair / J.A. de Chalmot
1778
7 delen.
Gebonden, half kalfsleer, gespikkelde platten, verguld gepreegde titels op labels op geribde ruggen.
Leer wat sleets, interieur goed.
Compleet met de gravures.
Richtprijs: € 300 - € 600