V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5576

[Lithografie] Compositie

Jan Voss (1936)
1978
Lithografie.
Genummerd 31/190 in potlood linksonder
Gesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder.
65 x 50 cm.
Richtprijs: € 50 - € 100