V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5575

[Lithografie] Ets

Willem van Malsen (1940-2005)
1970
Lithografie.
Genummerd 45/190 in potlood linksonder.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
54 x 76 cm.
Richtprijs: € 30 - € 60