V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5574

[Lithografie] Uit de serie PRENT 190

Jan Voss (1936)
1969
Lithografie.
Genummerd 31/190 in potlood linksonder.
Gesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder.
55 x 76 cm.
Richtprijs: € 40 - € 80