V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5572

[Lithografie] Compositie met Figuren

Henri Plaat (1936)
1971
Lithografie.
Gesigneerd, genummerd 31/190 en gedateerd in potlood linksonder.
57 x 77 cm.
Verkocht: € 50