V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5571

[Lithografie] Kwadraat in 4 kleuren

Max Bill (1908-1994)
1970
Lithografie.
Genummerd in potlood 189/200.
Gesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder.
50 x 70 cms.
Verkocht: € 280