V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5570

[Lithografie] Abstracte Compositie

Daniel Humair (1938)
Lithografie.
Genummerd 31/190 in potlood linksonder.
Gesigneerd in potlood rechtsonder.
76 x 55 cm.
Richtprijs: € 50 - € 100