V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 4801-5000 Aziatica

Kavel #: 4821

[Aardewerk] Ming Swatow Schotel

China
1368-1644
Ming Swatow Schotel met eenvoudig bloemdecor in blauw onderglazuur.
Haarlijntjes en kleine gevulde chip aan de rand.
Diameter 31 cm.
Richtprijs: € 30 - € 60