V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek
.... [5575] [5576] [5577] [5578] [5579]

Kavel #: 5578

[Aquarellen] Amsterdams stadsgezicht met Woonboot

Johannes Norbertus Buning (1893-1963)
Gezicht op de achterkant van een rij huizen aan een gracht waarin een woonboot aangemeerd is.
Het huis van J.C. Bloem is zichtbaar.
Aquarel op papier.
Gesigneerd rechtsonder.
Beeld 50 x 40 cm, ingelijst 69 x 59 cm.
Richtprijs: € 200 - € 400