V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5515

[Aquarellen] Amsterdams stadsgezicht met Woonboot

Johannes Norbertus Buning (1893-1963)
Gezicht op de achterkant van een rij huizen aan een gracht waarin een woonboot aangemeerd is.
Het huis van J.C. Bloem is zichtbaar.
Aquarel op papier.
Gesigneerd rechtsonder.
Beeld 50 x 40 cm, ingelijst 69 x 59 cm.
Richtprijs: € 300 - € 600