V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5513

[Schilderijen] Stadsgezicht met Kerk en Kapel

Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)
Den Haag
ca. 1880
Levendig stadsgezicht met mensen voor een kapel, met in de achtergrond een kerktoren.
Olie op paneel.
Beeld 21 x 30 cm, in een vergulde houten lijst, 34 x 53 cm.
Gesigneerd rechtsonder.
Verkocht: € 80