V40| 17-10-2017 Boeken, Curiosa, Asiatica, Kunst / 5501-5700 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5510

[Schilderijen] Stilleven

Henk Bos (1901-1979)
Olieverf op doek.
Gesigneerd Henk Bos, linksonder.
Stilleven met kan, wat peren, een fles en een kommetje.
Beeld 34 x 39 cm, achter passepartout, ingelijst, 49 x 54 cm.
Verkocht: € 200