V42|26.06.2018 Boeken, Kunst, Curiosa & Design / 5501-6000 Kunst en Grafiek

Kavel #: 5575

[Aquarellen] Portret van een Vrouw

Juliantje Wilhelmine de Blieck - Spoor (1938)
1964
Waterverf op papier.
Gesigneerd Julian Spoor, gedateerd 16 maart 1964 en met opdracht, linksonder.
Beeld 17 x 40 cm, op karton, ingelijst, 27 x 56 cm.
Richtprijs: € 40 - € 80