Kavel #: 5006

[Kunst, Religie] Holy Bible - Ezekiel to Revelation

Gustave Doré (1832-1883)
London / New York
Cassell, Petter and Galpin
ca. 1870
Gebonden, groot folio, hout, verguld gepreegd zwart leer, verguld gepreegde titel op geribde rug, vergulde pagina-eindes.
Leer op kleine plekjes wat sleets.
Absoluut perfect binnenwerk.
Fraaie gravures.
Verkocht: € 60