V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 4501-4700 Curiosa, Antiek & Efemera

Kavel #: 4544

[Zilver] Drie Art Deco lepeltjes

ca. 1925
Drie mooi versierde Art Deco lepeltjes.
In een zwart doosje, gevoerd met lichtblauw satijn.
Grootste lepel: 2nd gehalte, gemerkt met leeuw, hoofd van Mercurius.
Kleinere lepels: 1st gehalte gemerkt CH.
Richtprijs: € 30 - € 60