V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 0500-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie

Kavel #: 507

[Biologie, Topografie] Marsupials of Australia: Possums, the Koala and Wombats

Meredith J, Smith /
Melbourne / Sydney / London
Lansdowne
1980
Gebonden, groot folio, beige linnen met ingelegd leren voorplat.
In de originele kartonnen verpakking.
Als nieuw.
Gelimiteerde oplage van 1000 exemplaren, dit is nummer 859, gesigneerd door auteur en illustrator.
Richtprijs: € 60 - € 120