V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 0500-1000 Boeken - Wetenschap en Technologie

Kavel #: 506

[Biologie] Birds of New Guinea / Birds of Paradise and Bower Birds [Totaal 3]

Tom Iredale
Melbourne
Georgian House
1950 / 1956
3 delen.
Birds of Paradise and Bower Birds (1950) Gebonden, groen halfleer, beige linnen.
Linnen licht vervuild, eerste schutblad verzuurd.
Birds of New Guinea Volume I (1956) Gebonden, zwart halfleer, beige linnen.
Leer op rug licht sleets.
Birds of New Guinea Volume II (1956) Gebonden, zwart halfleer, beige linnen.
Verkocht: € 50