Kavel #: 5039

[Geschiedenis, Topografie] De Negentiende eeuw in woord en beeld [Totaal 3]

H. Rogge
Leiden
A.W. Sijthoff
1899
3 delen.
Gebonden, verguld gepreegd gedecoreerd groen linnen.
Licht roestvlekkig.
Goede set.
Richtprijs: € 20 - € 40

Bekijk aftersale prijs