Kavel #: 5038

[Biologie] De Vogelwereld

A. Nuyens
Groningen
J.B. Wolters
1886
Gebonden, groot folio, verguld gepreegd rood gedecoreerd linnen.
Linnen wat sleets, licht roestvlekkig.
Prachtige platen.
Richtprijs: € 150 - € 300