Kavel #: 5036

[Geschiedenis, Topografie] Geschiedenis des Vaderlands

Jacob van Lennep (1802-1868)
Gebr. Binger
1861
Gebonden, oblong, halfleer, linnen, verguld gepreegde titel op rug.
Uit de collectie van Dr. Abraham Bredius (1855-1946)
Verkocht: € 10