Kavel #: 5034

[Literatuur] Le Purgatoire de Dante

Antoine-Frédéric Ozanam (1813-1853) / Dante Alighieri (1265-1321)
Paris
Jacques Lecoffre et Cie.
1862
Gebonden, half kalfsleer, gemarmerde platten, verguld gepreegde titels op rood leren label op geribde rug.
Leer wat sleets, af en toe lichte roestvlekjes.
Richtprijs: € 20 - € 40