V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 0001-0500 Boeken - Boekwetenschap, Bibliografie
[1] [2] [3] [4] ....

Kavel #: 1

[Woordenboeken] Svensk Tysk Ordbok

Otto Hoppe / Sune Hildebrand
Stockholm
P.A. Norstedt
1919
Gebonden, half kalfsleer, gemarmerde platten, verguld gepreegde titel op gedecoreerde geribde rug.
Leer op rug sleets.
Verkocht: € 50