Kavel #: 5021

[Tijdschriften] Winternummer van De Portefeuille

Nicolaas van der Waay
M.M. Olivier
1888-1889
Winternummer van dit tijdschrift.
Prachtig omslag.
Licht roestvlekkig.
Richtprijs: € 10 - € 20