Kavel #: 5020

[Gravures, Topografie, Geschiedenis] Hollands Arcadia, of de Vermaarde Rivier den Amstel / Gesigten op de Rievier de Amstel

Abraham Rademaker (1677-1735)
Leonardus Schenk
1730
Volledige titel:
Hollands Arcadia, of de Vermaarde Rivier den Amstel,
vertonende alle deszelfs lustplaatzen, herenhuizen en dorpen, Zig uitstrekkende van Amsterdam af door Ouderkerk, Abcoude, Baembrug tot Loendersloot, Wederkerende langs de vermakelyke landgezichten van de Wetering. Vertoond in honderd afbeeldingen, naar ’t leven getekend en in ’t ligt gebragt door Abraham Rademaker. Met een poetise beschryving verzierd.
Gebonden, groot folio.
Halfleer, verguld gepreegde titel op leren label op voorzijde, verguld gepreegde titel op rug.
Wat later ingebonden.
Titelpagina ontbreekt.
2 gezichten op de elegante huizen aan de Amstel per pagina, 100 totaal.
Richtprijs: € 1000 - € 2000

Bekijk aftersale prijs