Kavel #: 5005

[Tijdschriften] Le Japon Artistique Documents d’Art et d’Industrie [Totaal 3]

S. Bing
Paris
Japon Artistique / Marpon et Flammarion
1888-1890
3 delen.
Gebonden, halflinnen, kleurenafbeelding, verguld gepreegde titels op gedecoreerde rug.
Deel 1: nummers 1-12.
Rug los van boekblok, lichte bruining, klein scheurje aan een van de uitvouwbare platen.
Deel 2: nummers 13-24.
Roestvlekjes op de kleurenafbeelding op de voorkant, lichte bruining.
Deel 3: nummers 25-36.
Verder zijn alle delen in zeer goede tot goede staat.
Richtprijs: € 300 - € 600