V39| 04-04-2017 Boeken, Prenten, Kunst & Curio / 1501-2000 Boeken - Kunst, Architectuur en Cultuur

Kavel #: 1509

[Beeldhouwkunst] Nederlandse Vrouwelijke Beeldhouwers [Totaal 9]

Inge van ’t Klooster (De Beyerd, Breda, 1993) niet in WorldCat.
Vier Beeldhouwsters (Provinciehuis, Zwolle, 1978)
Charlotte van Pallandt (Haags Gemeentemuseum, ’s-Gravenhage, 1968)
Tanja Smeets (CBKPU, Amersfoort, 1999)
Yvonne Mostard - Passionato (1988)
Sien van Meurs - Objecten (1989)
Marijke de Goey (1997) gesigneerd en gedateerd, met een uniek handgeschreven gedicht van de kunstenaar op een apart klein blad.
Gelimiteerde oplage van 2000 exemplaren.
Marjolein Mandersloot - Vergeetmijniet (Prepart, Eindhoven, 1997) Gelimiteerde oplage van 500 exemplaren.
Karin Arink - Inlet (Artimo, 1997)
Richtprijs: € 15 - € 30