Kavel #: 5004

[Tijdschriften] De Oude Tijd [Totaal 3]

David van der Kellen Jr.
Haarlem
A.C Kruseman
1869-1874
3 delen: 1869, 1870 en 1874.
Gebonden, verguld gepreegd groen gedecoreerd linnen.
Wat sleets aan de ruggen.
Rijk geïllustreerd.
Richtprijs: € 10 - € 20